Horoskop dla Ciebie na czwartek Horoskop dla Ciebie na czwartek

Upalny czwartek sprawi, że poczujesz znużenie i trudno Ci będzie skoncentrować się na codziennych obowiązkach. Przeczytaj swój horoskop na dziś.

Horoskop dla Ciebie na czwartek, 9 sierpnia


Wodnik (20.01 - 18.02) Moc będzie dzisiaj z Tobą. Zabieraj się do zadań, które wymagają wytrzymałości i wytrwałości. Osiągniesz znacznie więcej niż zazwyczaj. Ucieszy to nie tylko Ciebie...

Ryby (19.02 - 20.03) Będziesz dzisiaj w stanie zmotywować innych do realizacji niemal wszystkich swoich pomysłów. Twoja siła oddziaływania na zachowania innych osób przyniesie konkretne efekty.

Baran (21.03 - 19.04) Upalny czwartek sprawi, że poczujesz znużenie i trudno Ci będzie skoncentrować się na codziennych obowiązkach. Odetchniesz i wrócisz do formy dopiero wieczorem ...

Byk (20.04 - 20.05) Ktoś pochwali dzisiaj Twoje zachowanie i umiejętność zachowania zimnej krwi w trudnych sytuacjach. Poczujesz satysfakcję.

Bliźnięta (21.05 - 21.06) Staniesz w obronie osoby niesłusznie krytykowanej przez kilka osób. Okaże się, że racja w stu procentach była po Twojej stronie.

Rak (22.06 - 22.07) Jeśli nie wszystkie Twoje dzisiejsze plany „wypalą” - nie przejmuj się. Część bez żadnych obaw możesz przenieść na kolejne dni.

Lew (23.07 - 22.08) Przyjdzie dzisiaj do Ciebie z pretensjami osoba, która bardzo rzadko miewała dotychczas zastrzeżenie do tego co mówisz i robisz. To nie będzie przyjemne doświadczenie...

Panna (23.08 - 22.09) Nawet jeśli nadarzy się ku temu okazja, nie rozdrapuj dzisiaj starych ran. Patrz w przyszłość, uśmiechaj się do ludzi i udowadniaj, że sztuka osiągania kompromisów jest Ci bliska.

Waga (23.09 - 22.10) W ryzykownych sytuacjach zapomnij dzisiaj o brawurze i postępuj bardzo rozważnie, bo jeden nieodpowiedzialny ruch może spowodować bardzo przykre konsekwencje.

Skorpion (23.10 - 21.11) Ufaj dzisiaj przede wszystkim swojej intuicji. Nie słuchaj zwłaszcza ludzi, którzy za wszelką cenę będą chcieli zawrócić Cię z obranej drogi.

Strzelec (22.11 - 21.12) Od Ciebie będzie dzisiaj zależało powodzenie przedsięwzięcia za które kciuki trzyma kilka osób. Staraj się zwieść tych oczekiwań...

Koziorożec (22.12 - 19.01) Wpadniesz dziś na genialny w swej prostocie pomysł. Jego realizacja ułatwi życie kilku osobom. Słowom wdzięczności nie będzie końca.

Zobacz też:


Żydowski ślub na Placu po Farze. Para z Ukrainy powiedziała sobie: tak (ZDJĘCIA, WIDEO)

Słoneczny Wrotków w sobotę był pełny. Lublinianie odpoczywali nad zalewem [ZDJECIA]

Kluby w Lublinie. Tak bawiliście się w weekend [ZDJĘCIA]

Lubelskie. Przegląd najciekawszych wydarzeń tygodnia

Poszukiwani przestępcy z woj. lubelskiego. Widziałeś ich? (ZDJĘCIA), cz. VIII

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: