(© sxc.hu)

Imieniny 10 sierpnia obchodzi Borys i Wawrzyniec. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 10 sierpnia świętuje: Borys


Borys jest mężczyzną ambitnym i niezależnym. Ma duże poczucie własnej wartości. Z niechęcią podporządkowuje się rozkazom i jakimkolwiek poleceniom. Borys przeważnie jest osobą życzliwie nastawioną do innych ludzi, ma jednak skłonności do ich zbyt szybkiej oceny, zanim jeszcze zdąży kogoś dobrze poznać.

Imieniny 10 sierpnia świętuje: Wawrzyniec


Wawrzyniec to mężczyzna wrażliwy, porządny, sprawiedliwy, uczynny i prawdomówny. Posiada duży temperament i szybko podejmuje trafne decyzje. Bywa kapryśny. Lubi pomagać innym i udzielać rad. Jest człowiekiem niezależnym materialnie, część swojego majątku oddaje dzieciom, resztę przeznacza na cele publiczne. Nigdy się nie poddaje i do końca wierzy w siebie.


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!