Kąpiele w błocie Pol'and'Rock 2018 cieszą się ogromną popularnością. W ciągu dnia - na dawnym Woodstocku - w Kostrzynie nad Odrą odnotowaliśmy prawdziwie afrykańskie upały. Temperatura przekraczała 30 stopni w cieniu. Jedną z metod na ochłodę w takich momentach jest zabawa pod wodnym "grzybkiem". Zobaczcie, jak wygląda błotna zabawa na Pol'and'Rock 2018. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Grzybki na Pol'and'Rock 2018


Na termometrach w Kostrzynie nad Odrą słupki rtęci pokazywały ponad trzydzieści kresek. Afrykańskie upały są trudne do zniesienia, ale woodstockowicze znaleźli sposób na ochłodę. Jak co roku, stawali pod grzybkiem, który oblewał ich wodą. Poza tym kultowe są także błotne kąpiele. Wybraliśmy się, żeby pokazać wam, jak w tym roku wygląda zabawa pod "grzybkiem" znajdującym się tuż przy scenie głównej Pol'and'Rock.

Przystanek Woodstock od lat opierał się o pięknych i otwartych ludzi, którzy często pokonują wiele kilometrów, żeby pojawić się w Kostrzynie nad Odrą. Naszemiasto.pl od lat jest jednym z patronów medialnych festiwalu. Każdego dnia rozmawialiśmy z uczestnikami, artystami, fotografowaliśmy pozytywnych ludzi i przygotowywaliśmy relację z Pol'and'Rock 2018.

Więcej naszych materiałów z Pol'and'Rock Festival 2018 znajdziesz także tutaj:
* Pol'and'Rock 2018. Zobaczcie ZDJĘCIA W RAMKACH i Wasze pozdrowienia wideo dla rodziców [ZDJĘCIA,WIDEO]
* Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'and'Rock 2018. Oto ładniejsza strona dawnego Woodstocku [ZDJĘCIA]
* Pol'and'Rock 2018, dawny Woodstock. Najciekawsze przebrania podczas 24. imprezy w Kostrzynie nad Odrą [ZDJĘCIA]
* Naszemiasto.pl na Pol'and'Rock Festival 2018. Owsiak: "Ta gazeta to pamiątka z festiwalu" [ZDJĘCIA]A tutaj możecie zobaczyć pozdrowienia wideo prosto z festiwalu:

Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kulturadekady@wp.pl (gość)

Przepraszam że wchodzę tymi drzwiami ale poszukuję wszystkich, którzy otarli się o bardzo specyficzne miejsce funkcjonujące w latach 1993-1998 na tyłach popularnej wówczas dyskoteki ARA w Jastrzębiej Górze. Miejsce o tyle dystynktywne, że oferowało niesamowitą muzykę w stosunku do propozycji sezonowego miasteczka lat 90-tych. Oficjalnej nazwy nigdy nie zapamiętałem (OMEGA ? RAVE? )Początkowo mieszczące się pod gołym niebem otoczone siatką maskującą i lichym płotem a później przeniesione dosłownie do podziemia budynku mieszkalnego niewykończonego bodaj do dziś . Piękna muzyka, piękni ludzie…. HEY HO ! Jeśli to możliwe czekam na odzew pozdrawiając gorąco. kulturadekady@wp.pl