(© materiały zespołu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poznański sekstet a capella zaśpiewa polskie kolędy i nie tylko.

Zespół powstał w 1983 roku w Poznaniu. Reprezentował kraj na Wystawach Światowych EXPO w Sewilli (1992), Hanowerze (2000) i w Aichi (2005), podczas Festiwalu Kultury Polskiej na Tajwanie, Tygodniach Kultury Polskiej w Pekinie i Algierze, na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos oraz na koncertach podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie.

Repertuar zespołu, obejmuje ponad 300 utworów, począwszy od muzyki renesansu po muzykę współczesną, kolędy polskie i różnych narodów oraz żarty muzyczne i utwory orkiestrowe - ze znakomitą imitacją instrumentów muzycznych. Dużą część repertuaru Affabre Concinui stanowią przeboje rozrywkowe XX w. Świetnie zaaranżowane, wiernie oddają klimat oryginalnych wykonań z lat 50., 60., 70. i entuzjastycznie przyjmowane są przez publiczność podczas koncertów.

W kazimierskiej Farze zespół wystąpi 6 stycznia o godzinie 15:30. Wstęp wolny. Wśród wykonywanych utworów usłyszymy kolędy polskie, zagraniczne, będzie również klika niespodzianek.

Próbka możliwości zespołu:

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gazeta Petersburska (gość)

13 listopada br. w Małej Sali Filharmonii Petersburskiej odbyło się kolejne spotkanie z petersburskimi słuchaczami. Bardzo lubiana przez petersburżan kilkusetosobowa Sala witała Panów wręcz entuzjastycznie. Oklaskom nie było końca. Zasypano kwiatami! www.gazetapetersburska.org