(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Praca przygotowawcze trwają, może już w poniedziałek uda się pojeździć.

Lodowisko jak w zeszłym roku znajdować się będzie między Grodarzem a placem zabaw. Plac jest już już obwałowany i ugnieciony.

Pierwszą wodę wylano w środę, ale to dopiero początek, ponieważ lodowisko powstaje na trawniku, a ziemia mimo dużego mrozu jeszcze jest miękka. Przy tworzeniu lodowiska pomaga kazimierska OSP od której dowiedzieliśmy się, że do stworzenia stabilnego lodowiska, potrzeba jeszcze około 20 metrów sześciennych wody. Trzeba pamiętać, że woda mimo tego że jest bardzo zimna ma nadal temperaturę dodatnia, więc operacja ta musi być robiona spokojnie i bez zbędnego pośpiechu.

Dlatego łyżwy będzie można zakładać najszybciej w poniedziałek, przy czym jest to zależne od pogody w najbliższych dniach. Lodowisko będzie ogólnodostępne.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!