(© Tomek Koryszko)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przygodę z programem TVN rozpoczęli kilka miesięcy temu. Przeszli przez wszystkie etapy eliminacji. Przekonali do siebie telewizyjnych jurorów. Polubiła ich cała Polska. Ale najważniejszy występ dopiero przed nimi. W sobotę będą walczyć o 300 tys. zł, główną wygraną w programie. Początek o godz. 20.

Magda Welc z Lubelszczyzny zachwyciła jurorów w Mam Talent 2010 (WIDEO)

Magda Welc mieszka w Niedrzwicy Dużej. Od chwili, kiedy telewizja TVN wyemitowała pierwszy odcinek "Mam talent" z jej udziałem, stała się dumą całej gminy. - Myślę, że wszyscy u nas bardzo mocno kibicują Madzi - mówi Jolanta Majewska, dyrektorka SP w Niedrzwicy Dużej, do której chodzi Magda. - Plakaty informujące o jej występie wiszą nie tylko w naszej szkole, ale na terenie całej gminy. Mało tego, zaalarmowaliśmy krewnych i znajomych z całej Polski, dodaje dyr. Majewska.

Młodzi ze Studia Tańca UDS odnieśli sukces w "Mam talent" (zdjęcia)

Na ogromną ilość zaciśniętych kciuków liczyć mogą również tancerze z UDS (Underground Dance Studio). - W piątek i sobotę uczniowie naszej szkoły będą roznosić po Lublinie ulotki zachęcające do głosowania na naszą formację - mówi Anna Łukasiak, trenerka UDS.

Magda Welc i UDS jadą na finał Mam Talent

Nasi reprezentanci w "Mam talent" już w piątek rozpoczęli próby w TVN. A w sobotę, choć program startuje dopiero o godzinie 20 również muszą być od rana w studio. Na szczęście, jak zgodnie zapewniają zarówno Magda, jak i tancerze z UDS, atmosfera wśród uczestników programu jest naprawdę wspaniała.

- Wszyscy są dla siebie mili, nie ma nawet cienia niezdrowej konkurencji - opowiada Barbara Welc, mama Magdy. - Tak naprawdę wszyscy się ze sobą zżyli, choćby przez to, że mieszkają w jednym hotelu. A po półfinale, w którym wystąpiła Magda, wszyscy poszli... do KFC na frytki. Tam wspólnie świętowaliśmy. Sama Magda nie chciała nam zdradzić, co zaśpiewa. - Będzie to piosenka bardziej dynamiczna od tych, które wykonywałam poprzednio - mówi. Magda ma jednak poważne zmartwienie. Od ubiegłego piątku boli ją gardło, kaszle. Jest wprawdzie coraz lepiej, ale dziewczynka wciąż nie jest w 100 proc. zdrowa.

A jak samopoczucie tancerzy z UDS? - Nie możemy się już doczekać naszego występu - mówi Monika Bielecka z UDS. - To nasz najważniejszy taniec w tym programie.

***

Jak podaje Onet.pl eksperci firmy bukmacherskiej STS, spośród dziesięciu uczestników, którzy awansowali z półfinałów, największe szanse na zwycięstwo w ostatnim odcinku ma piosenkarka Magda Welc.

Publiczność i jury podczas pięciu półfinałów wybrało dziesięciu najbardziej utalentowanych uczestników. Największą furorę zdają się robić talenty wokalne, dlatego też eksperci Star-Typ Sport musieli wybierać spośród licznego grona posiadaczy doskonałych głosów. Według nich, największe szanse na zwycięstwo ma 11-letnia piosenkarka Magda Welc. O najwyższe miejsce na podium powalczyć miałaby z Kamilem Bednarkiem i Piotrem Lisieckim.

- W decydującym odcinku programu "Mam talent" Magda Welc ma odrobinę większe szanse niż panowie Bednarek i Lisiecki. Różnica nie jest wielka, ale dla ostatecznej wygranej może być znacząca. Wszyscy finaliści zdobyli uznanie jury i publiczności. W tym roku finał zapowiada się niezwykle emocjonująco i będzie chyba najbardziej wyrównany w historii programu - komentuje ekspert.

Czy przewidywania bukmacherów się sprawdzą?

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aLkwDmvbsQBynNjp (gość)

jNcdQL blrwfcaneaov , [url=http://pcetdrwjuadm.com/]pcetdrwjuadm[/url], [link=http://xhktqxxpfrmd.com/]xhktqxxpfrmd[/link], http://nnhrnspeperw.com/