Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'and'Rock 2018. Dawny Przystanek Woodstock to festiwal pięknych ludzi. W tłumie bez problemu znaleźliśmy szczęśliwe, uśmiechnięte, a poza tym bardzo ładne dziewczyny. Wiele z nich przygotowuje się do festiwalu od dawna i szykuje wyjątkowe kreacje. Sprawdźcie sami, w galerii. Kliknij w zdjęcie, aby przejść dalej.

Pol'and'Rock 2018, czyli dawny Woodstock odbywał się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na festiwalu, jak co roku, bawiły się tysiące młodych i uśmiechniętych ludzi. Nasz fotograf przez wszystkie woodstockowe dni chodził z aparatem po polu namiotowym i fotografował najpiękniejsze, najbardziej sympatyczne i pozytywnie nastawione dziewczyny.

Przystanek Woodstock od lat opierał się o pięknych i otwartych ludzi, którzy często pokonują wiele kilometrów, żeby pojawić się w Kostrzynie nad Odrą. Naszemiasto.pl od lat jest jednym z patronów medialnych festiwalu. Każdego dnia rozmawialiśmy z uczestnikami, artystami, fotografowaliśmy pozytywnych ludzi i przygotowywaliśmy relację z Pol'and'Rock 2018.

Więcej naszych materiałów z Pol'and'Rock Festival 2018 znajdziesz także tutaj:
* Pol'and'Rock 2018. Zobaczcie ZDJĘCIA W RAMKACH i Wasze pozdrowienia wideo dla rodziców [ZDJĘCIA,WIDEO]
* Pol'and'Rock 2018, dawny Woodstock. Najciekawsze przebrania podczas 24. imprezy w Kostrzynie nad Odrą [ZDJĘCIA]
* Kąpiel w błocie Pol'and'Rock 2018. Błotne zabawy na dawnym Woodstocku. Tak festiwalowicze radzą sobie z upałami [ZDJĘCIA]
* Naszemiasto.pl na Pol'and'Rock Festival 2018. Owsiak: "Ta gazeta to pamiątka z festiwalu" [ZDJĘCIA]A tutaj możecie zobaczyć pozdrowienia wideo od festiwalowiczów:

Pol'and'Rock Festival

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

An (gość)

Poznanianki muszą zacząć bardzo uważać patrząc na tych którzy ewakuują się do Polski głownie z Niemiec ale i innych krajów Europy zachodniej. Ci ludzie posiadaja już falszywą polską tożsamość i dobrze posługują się językiem polskim.

An (gość)

Poznanianki muszą zacząć bardzo uważać patrząc na tych którzy ewakuują się do Polski głownie z Niemiec ale i innych krajów Europy zachodniej. Ci ludzie posiadaja już falszywą polską tożsamość i dobrze posługują się językiem polskim.

...teraz Ja ;) (gość)

To co te "oszołomy" prezentuje to żenada ! Chyba ten ćwok socha jest głuchy ? Bo nie słyszy o czym te d....e śpiewają ! Godzina 22 tych cieci nie obowiązuje ? Jednym słowem :Dno i kilometr mułu !! Ale co mądrego może być w Żorach ? ;)

jaja (gość)

LOL. Jak to były najpiękniejsze na festiwalu, to przyznam, że nawet Grodzka i Pawłowicz zbytnio nie odbiegałyby urodą od tych najpiękniejszych.

sdsds (gość)

Kiedy zrobicie galerie pt. Najpiekniejsi mezczyzni Woodstocku? Czy moze raczej takiej byscie nie zrobili ? Seksizm, co ?

kiciamicia (gość)

Do mac'a za 5$ na godzinę międzynarodową miłość korporacyjną budować, a nie na garnuszku zgredów i dziadków ze zmniejszoną emeryturką się podniecać się farmazonami :)