Dwa poważne wypadki wydarzyły się w ostatnich godzinach na drogach województwa lubelskiego. Siedem osób zostało poszkodowanych w wypadku pod Kurowem, natomiast w Dęblinie zginął motocyklista.

Jak nas poinformował oficer dyżurny lubelskiej policji, na "starym" odcinku krajowej 12 między Puławami a Kurowem w piątek o godz. 5.30 rano doszło do czołowego zderzenia astry z volkswagenem. Astra jadąca w kierunku Lublina z niewiadomych jeszcze przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia. Volkswagen obracając się uderzył z kolei w nadjeżdżającego citroena.

- Całe to zdarzenie wyglądało bardzo groźnie - informuje policja. - Jest siedem osób poszkodowanych, ale nie mają ciężkich obrażeń. Część z nich po badaniach lekarskich w szpitalu pewnie zostanie zwolniona do domu.


Na drodze pod Kurowem przez kilka godzin był zablokowany jeden pas.

Natomiast w Dęblinie na ul. Stężyckiej w czwartek wieczorem zginął młody motocyklista. Jak informuje policja, kierowca forda prawdopodobnie włączając się do ruchu doprowadził do zderzenia z motocyklem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!