W Kostrzynie nad Odrą od 2 do 4 sierpnia 2018 trwał 24. Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock). Podobnie, jak rok temu, ekipą naszemiasto.pl bawiliśmy się razem z Wami! Uwadze naszego fotoreportera i tym razem nie umknęły zabawne a czasami nawet straszne przebrania festiwalowiczów. W galerii zobaczcie zdjęcia najciekawszych strojów.

Na terenie festiwalu co roku można spotkać przedziwne osobistości. W tym roku na Pol'and'Rock Festival pojawili się m.in. superbohaterowie ze Spider-Manem i Batmanem na czele, były też ufoludki, dziewczyny z meduzą, pokemony a nawet jack Sparrow z Piratów z Karaibów. Zdjęcia niezwykłych postaci znajdziecie w galerii powyżej.

Przystanek Woodstock od lat opierał się o pięknych i otwartych ludzi, którzy często pokonują wiele kilometrów, żeby pojawić się w Kostrzynie nad Odrą. Naszemiasto.pl od lat jest jednym z patronów medialnych festiwalu. Każdego dnia rozmawialiśmy z uczestnikami, artystami, fotografowaliśmy pozytywnych ludzi i przygotowywaliśmy relację z Pol'and'Rock 2018.

Więcej naszych materiałów z Pol'and'Rock Festival 2018 znajdziesz także tutaj:
* Pol'and'Rock 2018. Zobaczcie ZDJĘCIA W RAMKACH i Wasze pozdrowienia wideo dla rodziców [ZDJĘCIA,WIDEO]
* Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'and'Rock 2018. Oto ładniejsza strona dawnego Woodstocku [ZDJĘCIA]
* Kąpiel w błocie Pol'and'Rock 2018. Błotne zabawy na dawnym Woodstocku. Tak festiwalowicze radzą sobie z upałami [ZDJĘCIA]
* Naszemiasto.pl na Pol'and'Rock Festival 2018. Owsiak: "Ta gazeta to pamiątka z festiwalu" [ZDJĘCIA]A tutaj możecie zobaczyć pozdrowienia wideo od festiwalowiczów:

Pol'and'Rock Festival

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

UDO... (gość)

„Niedawno radni PiS złożyli interpelację – chodzi o kontrolę RIO w sprawie iż Andrzej Kotala wypłacił w ramach wynagrodzenia swoim najbliższym współpracownikom NIEZGODNIE Z PRAWEM kwotę ponad 870 tys. zł. dodatków specjalnych.
- Andrzej Kotala ( jeszcze) prezydent Chorzowa niezgodnie z prawem wydał z budżetu miasta 870 tyś. Zł
- Marcin Michalik zastępca prezydenta otrzymał ponad 189 tyś zł.
- Wiesław Ciężkowski zastępca prezydenta otrzymał 190 tyś zł.
- Wiesław Raczyński zastępca prezydenta otrzymał 183 tyś zł.” c.d.n.

UDO... (gość)

RIO w protokole pokontrolnym wydało zalecenie, aby osoby te dobrowolnie zwróciły do budżetu miasta wypłacone niezgodnie z przepisami pieniądze, a jeśli tego nie zrobią, aby zwrócił je ten, kto polecił je wypłacić. Do dziś prezydent Andrzej Kotala nie wyegzekwował od swoich podwładnych tych środków, ani sam – jako osoba, która kazała je wypłacić – nie zwrócił ich do budżetu miasta dlatego radni zadali pytanie Kotali w jaki sposób w urzędzie miasta wykonano zalecenie pokontrolne RIO w zakresie wypłaconych dodatków specjalnych? Nie zrobiono nic w tej sprawie jedynie znowu z pieniędzy podatników mieszkańcy mieli zaśmiecone swe skrzynki pocztowe następnym wydaniem gazetki Twój Chorzów i Tuby Chorzowa gdzie na pierwszej stronie z jednej z propagandowych gazetek Kotala za nasze pieniądze robi sobie kampanię wyborczą informując, że o ponad 1700 zł miesięcznie obniżył pensję ( ciekawe, czy chociaż jeden mieszkaniec w tę bajkę uwierzył?) Kotala chwali się tym, że w czerwcu obradowała Rada Miasta nad obniżeniem jego pensji ( nawiązując do nowego rozporządzenia Rady Ministrów zmniejszającym wypłaty samorządowcom – radni nie zgodzili się na obniżenie pensji to on sam zdecydował o obniżeniu swej pensji ( ciekawostką jest to, że były prezydent Kopel zażarcie wspierał Kotalę aby nie obniżono mu pensji). c.d.n

UDO... (gość)

„W związku ze sprawą bezprawnego wypłacenia 870 tyś zł z budżetu miasta swym najbliższym współpracownikom Kotala zamieścił na swoim profilu oświadczenie ( można to sprawdzić) . Niestety, oświadczenie Andrzeja Kotali nie zawiera żadnych odniesień do źródła, jakim jest protokół pokontrolny RIO z 2 maja 2017 roku. Przytoczone przez Kotalę kilka faktów albo są jedynie półprawdami, albo zupełnie mijają się z rzeczywistością co nie jest dla mieszkańców nowością.”
Niestety większość radnych nie stanęło na wysokości sprawowania mandatu społecznego o czym również należy pamiętać przy urnach wyborczych.

M. - coraz ciekawiej (gość)

" Do Klachuli dotarła ulotka w której opisuje się kilka nazwisk osób, które przedstawia się jako ,,beneficjentów sukcesu wyborczego'' . Odbiorca tej ulotki ma dojsc do przekonania ,ze sprawa premii ok. 850,000 to ,,pikuś''. Sprawa pozyczki 14mln to ,,betka''. Inne poważne zarzuty to tez mało znaczące szczegóły ? Najlepsza obrona jest atak, ale dlaczego ad persona?? To ,ze ktoś zmienił pracę ma byc zarzutem? Maja ludzie kwalifikacje . Kilka lat temu niektore osoby z Urzedu szukały pracy . Dzisiaj sa prezesami spółek miejskich, piastują stanowiska dyrektorów w urzędzie. Ulotka miała odwrocic uwagę ?? Klachula jest zdania ,ze tylko zaogniła sytuację . ,,GRATULUJEMY TEJ WYSZUKANEJ STRATEGII'' "