Małą rewolucję przechodzą drogi na kilku puławskich osiedlach. Tylko w przeciągu ostatnich miesięcy Zarząd Dróg Miejskich przeprowadził remonty w ponad 10 miejscach. Kolejne inwestycje mają zostać ukończone już niebawem.

Mowa tu m.in. o budowie ul. Irysowej (os. Górna Niwa), która zostanie ukończona w sierpniu tego roku.
Nieco dłużej, bo do listopada trzeba będzie poczekać na przebudowę ul. Filtrowej. Przy drodze m.in. wycięto kolidujące drzewa, rozebrano skarpy i fragment ogrodzenia dawnej jednostki wojskowej. Przy ul. Filtrowej, na odcinku ok. 500 metrów zostanie położona nowa jezdnia asfaltowa, a obok niej powstaną nowe chodniki.Droga ma zostać oddana do listopada tego roku.

Dłuższa jest lista puławskich dróg, których remont już się zakończył. Na os. Górna Niwa były to: Tęczowa, Pogodna (odc. Miodowa - Różana), Romantyczna i Cicha.

ZDM wyremontował również ul. Trembeckiego (odcinek od Norblina do Woronicza), ulicę Zdebila na osiedlu Piaski II, czy ul. Zagrodzkiego i Baca (os. Mokradki).Mieszkańcy os. Górna doczekali się też odnowienia dróg przy ul. Jednacza, Górna i Harcerska.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Andrzej (gość)

A dlaczego na Filtrowej asfalt skoro na wszystkich ulicach kostka ? To żaden remont tylko odwałka byle zbyć. Za stodołami na włostowicach są kostki i pięknie zrobione ulice a w centrum miasta kicha. A radny obiecywał że będzie to deptak ulica reprezentacyjna i spacerowa z kafejkami. Wyszło jak zwykle.