Coraz gęściej od sław na planie kręconego w Kazimierzu serialu “W rytmie serca”. W drugim sezonie produkcji Polsatu do Piotra Fronczewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego i Małgorzaty Foremniak dołączy Artur Żmijewski.

Aktor znany z ról w kilkudziesięciu serialach i filmach, m.in. Psy, Demony według Goi, Złoto Dezerterów, czy Ojciec Mateusz, będzie przez cały drugi sezon gościł na planie serii kręconej w Kazimierzu. Co ciekawe, jedną z głównych postaci serialu gra Małgorzata Foremniak, z którą Żmijewski przez wiele lat tworzył duet w “Na dobre i na złe”. Czy jest szansa na reaktywację pary Zosia i Kuba (serialowe imiona Żmijewskiego i Foremniak z “Na dobre i na złe” – przyp. red.) ?

–To na pewno aktor, który pasuje do postaci z serialu, zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i wygląd. Trudno na polskim rynku znaleźć tak dobrego aktora jak pan Żmijewski więc producenci uznali, że to najlepszy kandydat – mówi Karolina Baranowska z ARTRAMA.

Z informacji, które opublikowali twórcy serialu wiemy za to, że Artur Żmijewski wcieli się w postać dawnej miłości Olgi Krajno, granej przez Małgorzatę Foremniak.

– Aktor będzie obecny przez cały sezon. Nie jest to rola epizodyczna – zdradza Karolina Baranowska.
Na planie “W rytmie serca” pojawi się też Julia Wieniawa-Narkiewicz, znana z występów m.in. w serialu Rodzinka.pl. Młoda aktorka zagra Alex, blogerkę modową, która razem z matką odwiedza Kazimierz Dolny.
- Będzie grała w kilku odcinkach drugiego sezonu serialu - potwierdza Karolina Baranowska.

Do piątku w Kazimierzu będą trwały zdjęcia do nowego sezonu. Efekty pracy ekipy obejrzymy za ponad miesiąc.
- Nowe odcinki pokażemy 14 marca o godzinie 20 w Polsacie. W całej serii będzie ich 13- zapowiada przedstawicielka agencji ARTRAMA.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!