(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Solidny śnieg leży dopiero od dwóch dni, a w Rąblowie już można szusować.

Stok narciarski w Rąblowie, został oficjalnie otwarty, na trasie pojawili się już pierwsi narciarze i snowboardziści. Na razie dostępna jest tylko jedna trasa, ale w najbliższych dniach mają być otwierane kolejne.

- Jest to już 18 sezon w Rąblowie, termin otwarcia w tym roku jest bardzo wczesny. Po pierwsze mogliśmy to zrobić dzięki sprzyjającym warunkom, po drugie w tym roku po raz pierwszy wykorzystaliśmy chłodnię przemysłową, która pozwoliła nam odpowiednio schłodzić wodę dla armatek śnieżnych. Dzięki temu naśnieżanie zaczęliśmy już z piątku na sobotę - tłumacz Kazimierz Antoń, właściciel wyciągu.

W tym roku do dyspozycji będzie, aż 6 tras narciarskich w tym dwie przeznaczone dla dzieci. Ceny nie zmieniły się w stosunku do roku poprzedniego i zaczynają się od 1,20 zł za jeden wjazd.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!