(© TVN)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 12 grudnia startują przesłuchania do szóstej edycji programu You Can Dance - Po prostu tańcz. Na pierwszy ogień pójdą gdańszczanie, zaraz po nich -14 grudnia - ekipa programu zawita do Lublina. Tancerze będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na scenie Teatru Muzycznego.

Szansę ma każdy, kto ma poczucie rytmu oraz osobowość sceniczną. Uczestnicy castingu zatańczą najpierw do muzyki przygotowanej przez organizatora. Jeśli się sprawdzą, otrzymują szansę zaprezentowania przed jury układu choreograficznego do wybranego przez siebie utworu.

Casting może potrwać nawet do północy. Najwytrwalsi dostaną szansę walki o stypendium w szkole tanecznej na Broadway'u i 100 tysięcy złotych!

Podczas castingów jurorzy wybiorą 36 kandydatów, którzy zrobią na nich największe wrażenie. Grupa szczęśliwców pojedzie na warsztaty choreograficzne, które w tej edycji odbędą się w Casablance. Czeka ich tam 7 dni ciężkiej pracy z najbardziej cenionymi polskimi i światowymi choreografami.

- Uczestnicy muszą dać z siebie wszystko i pokazać na co ich stać, bo już w trakcie treningów surowi instruktorzy zweryfikują ich umiejętności. Dwadzieścia dwie osoby zostaną odesłane do domu, a szczęśliwa czternastka wystąpi w programach na żywo - wyjaśniają organizatorzy You Can Dance.

WARUNKI UDZIAŁU W CASTINGU
- Wiek 16 - 30 lat
- Dowód tożsamości
- W przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego
- Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta)
- Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o utworze (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania)
- Można także przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie
- Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów

PRZEBIEG CASTINGU:
- Rejestracja od godziny 8.00 do 12.00
- W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora
- Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki
- Casting może potrwać nawet do godziny 24.00

Terminy pozostałych castingów: Kraków (4 stycznia, Opera Krakowska), Wrocław (11 stycznia, Teatr Polski), Warszawa (14 stycznia, Teatr Studio).

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!