(© Jacek Babicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kurier Lubelski razem z Radiem Lublin zapraszają do zimowego plebiscytu na najlepszą trasę zjazdową Lubelszczyzny. O miano "Złotego Stoku" walczyć będą wszystkie ośrodki narciarskie w województwie.

Czytelnicy Kuriera Lubelskiego oraz Słuchacze Radia Lublin będą mogli głosować na wybrany przez siebie stok. Natomiast opisy wyciągów, długości i trudność tras, ceny, godziny otwarcia i całe zaplecze "przystokowe" będziemy opisywać na łamach Kuriera i na naszej stronie: www.kurierlubelski.pl. I nic nie umknie naszej uwadze. A najlepszy sposób, żeby ocenić stok, to... wybrać się na narty, do czego zachęcamy! O konkursie i kandydatach do tytułu "Złotego Stoku" można też usłyszeć codziennie na antenie Radia Lublin.

Zasady głosowania
Każdemu z ośrodków przypisany został numer, który potrzebny będzie podczas głosowania. I tak:
nr 1. Batorz,
nr 2. Bobliwo,
nr 3. Celejów,
nr 4. Chełm,
nr 5. Chrzanów,
nr 6. Jacnia,
nr 7. Kobylany,
nr 8. Krasnobród,
nr 9. Lublin Globus Ski,
nr 10. Parchatka,
nr 11. Rąblów,
nr 12. Sulów,
nr 13. Tomaszów Lubelski.

ŚLEDŹ WYNIKI GŁOSOWANIA
Na każdy ze stoków Słuchacze Radia Lublin oraz nasi Czytelnicy mogą oddawać głosy. Co więcej, każdy, kto uzasadni swój wybór w SMS-ie, ma szansę wygrać karnety.

Jak głosować
Głosujemy wysyłając SMS-a o treści STOK.X (X to numer danego stoku). Koszt SMS-a to 2,44 zł z VAT (kod otrzymany w SMS-ie zwrotnym daje dostęp do e-wydania Kuriera Lubelskiego). UWAGA! Z jednego numeru można oddać tylko jeden głos. Spośród tych, którzy w treści SMS-a najciekawiej uzasadnią swój wybór, kapituła plebiscytu wybierze najlepsze uzasadnienia i nagrodzi je karnetami.

Przykładowe SMS-y
1. Batorz
SMS o treści "STOK.1" pod numer 7248
2. Bobliwo
SMS o treści "STOK.2" pod numer 7248

Wiadomości

Komentarze (92)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dyziochyzio (gość)

Mieszkam w lublinie i tak odwiedzając te wszystkie stoki lubelszczyzny Batorz przypadł mi najbardziej jest najbliżej położony lublina stok o znośnej długości i odpowiednim nachyleniu w dobrej cenie i przyjemnej gastronomi...ale jeżeli chodzi o tylko jazdę szybciochem po pracy na 2 godzinki to i zadawalam sie mossirem przy globusie....chrzanów jest ok tak jak obsługa na tym stoku pracuje nie widziałem nigdzie poezja mała dziurka na wyciągu a już panowie z łopatkami łatają...niestety zawsze trafiałem na tłok to zdecydowanie zniechęca....taki minus:D

podpis (gość)

Żadnego regulaminu czy daty zakończenia. Zakończymy, gdy Stok który zapłacił kilka tysięcy za Radiostok będzie akurat prowadził :) Ciekawe, czy w tym roku za tą imprezę też trzeba było wywalić 8 tyś zł?

smg (gość)

podobno z racji tego, iż jacnia zajęła 2 miejsce w plebiscycie, planują tam zakupić papier toaletowy do słynnego blaszanego wychodka, ponieważ działacze zajmujący się marketingiem owego stoku zrozumieli, że smsy z tak małej wioski nie wystarczą na Chrzanów i w przyszłym roku potrzebna im będzie również pomoc z zewnątrz... :devil:

Salewa (gość)

Witam poraz kolejny byłem w sulowie tak wieczorkiem po pracy i musze przyznac ze jestem mile zaskoczony, fakt ze gorka ma swoje nachylenie, ale przygotowana trasa holujaca jak i zjazdowa cały czas ratrakowana, pozostałe dwie górki rowniez bardzo dobrze przygotowane...naprwde jest fajne i nie ma kolejek Polecam

jakoś tak mię naszło (gość)

Że w Chrzanowie I, II III, IV,V i VI a może nawet i VII, zbrakło kart startowych do tel. komórkowych bo jacyś posłańcy wykupują hurtem by wysłać SMSa na jakiś konkurs stoków czy cuś ? Czy to może mi się tylko o uszy obiło bo mam za duże?