(© mat. zespołu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lubelscy fani piłki nożnej mogą mieć powody do radości. Dzięki zespołowi DrGree mamy mundialową piosenkę "Biało czerwoni nas nikt nie dogoni". Teledysk do niej powstał na Arenie Lublin.Utwór ma energiczny, rockowy klimat z oryginalnym tekstem, który jak najbardziej trzeba traktować z przymrużeniem oka i uśmiechem.

- Przyśniło mi się w nocy, że dostałem powołanie. Na Mistrzostwa Świata, które w Rosji będą grane. Mam być drugim napastnikiem, grać tuż obok Lewego. Walczyć, biegać i dogrywać, no mam być jego kolegą - śpiewa w piosence Grzegorz Janczak, autor tekstu i spiritus movens powstania utworu.

Natomiast za muzykę do "Biało czerwoni nas nikt nie dogoni" odpowiadał Wojtek Rowicki, gitarzysta DrGree.

Poza nimi zespół tworzą: Wojtek Rynkiewicz, instrumenty klawiszowe; Artur Jasiński, perkusja oraz Krzysiek Wiśniewski, bas.


Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!